İç Cephe Mantolama
İÇ CEPHE MANTOLAMA ZEYTİNLİK MAHALLESİ İSTANBUL BAKIRKÖY

İç Cephe Mantolama ve Bakırköy Tadilat Ustası

İç cephe mantolama işlemleri, yapının dışarıdan mantolamaya uygun olmadığı ya da mantolamanın iç kısımdan yapılmak istendiği durumlarda tercih edilir. Yapının ısı ve su gibi dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan iç cephe uygulamalarında amaç tamamen işlevselliktir. Bakırköy Tadilat Ustası ayrıcalıklarıyla tercih edeceğiniz bu hizmet sayesinde siz de beklentilerinize uygun bir yaklaşıma sahip olabilirsiniz. Şimdi iç cephe mantolaması ile alakalı bütün merak ettiklerinize daha yakından bir göz atalım!

İç cephe mantolaması dış cephe uygulamasına oldukça benzerdir. Ancak dışarıdan uygulamanın mümkün olmaması halinde ısı yalıtım levhaları kullanılarak kaplama işlemi gerçekleşir. Sonrasında boyama ile sanki duvarda hiçbir uygulama yokmuş gibi bir görünüm elde edilmektedir.

İç Cephe Mantolama Süreci

Mantolama, yapının dış duvarlarında başvurulan çok önemli bir uygulama olması kadar titiz bir çözüm olarak ada kabul edilmektedir. Bu bağlamda amaç dışarıdan gelecek bütün etkilerin bertaraf edilmesidir. İç cephe mantolamasında süreç ön keşif ve uygulama olarak 2 aşamada gerçekleşir. Çünkü yapının gerçekten de mantolamaya uygun olup olmadığını değerlendirmek şarttır.

İç Cephe Mantolama Ön Keşif Süreci

 Mantolama işlemlerinin tercih edilmesi arzu edildiğinde öncelikle ustaların mekâna gelerek ön incelemeler gerçekleştirmesi gereklidir. Ön incelemeler yapıldığında ihtiyaç duyulan malzeme ve ne tür bir uygulamaya gerek duyulduğu belirlenmektedir. Bu bağlamda amaç daima daha başarılı bir mantolama sürecine odaklanmaktır. Ön keşifle arzu edilen daha başarılı bir çözümdür. Bu nedenle de ön keşif aşamasını titiz bir şekilde tamamlamak mantolamada başarının anahtarıdır.

İç Cephe Mantolamasında Uygulama

Mantolama uygulamasının iç cepheden yapılması durumunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus titiz bir çalışmadır. Bakırköy Tadilat Ustası bu konuda üzerine düşeni fazlasıyla yapar. Ekibimiz hem en kaliteli malzemelerin tercih edilmesi hem de yüksek standartlarda işçiliğin kullanılmasıyla profesyonel bir yaklaşım benimsemeyi amaçlar. Bu çerçevede arzu edilen en önemli şey daha konforlu bir yaşama ulaşılmasıdır. Ustalarımız ve kullandığımız kaliteli malzeme ile size en iyiyi vadediyoruz. Bizimle iletişime geçerek Bakırköy Tadilat Ustası avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.